Privatumo politika


Privatumo politika ir duomenų saugumo informacija (atnaujinta 2024 m. geguėžs 17 d.)
Privatumo įsipareigojimas Mūsų tinklalapyje apsilankiusių ir mūsų paslaugomis besinaudojančių asmenų privatumo apsauga yra svarbiausias mūsų prioritetas. Kaip duomenų valdytojas, mes esame atsakingi už tai, kaip ir kodėl yra tvarkomi jūsų asmens duomenys. Mūsų svetainė naudoja slapukus, kurie yra labai svarbūs funkcionalumui ir paslaugų teikimui, todėl naudodamiesi mūsų paslaugomis sutinkate ir dėl slapukų naudojimo. Šią svetainę valdanti įmonė MB „AI sprendimai“ yra registruota Lietuvoje ir veikia adresu Laisvės g. 13-1, Bukiškio k., Vilniaus r. Kontaktinius duomenis rasite mūsų svetainėje www.ainno.io. Šioje privatumo politikoje naudojamos nuorodos „mes“ ir „mūsų“ nurodo „MB AI sprendimai“.

Asmens duomenų naudojimas
Išsamiai aprašome tvarkomų asmens duomenų tipus, tokių duomenų tvarkymo priežastis ir teisinius duomenų tvarkymo pagrindus:Be to, galime tvarkyti ir kitus jūsų duomenis siekdami apginti teisinius reikalavimus arba vykdyti teisinius įsipareigojimus. Automatizuotas sprendimų priėmimas Mes naudojame automatizuotą sprendimų priėmimą, kad optimizuotume svetainės funkcijas pagal jūsų naudojimo įpročius. Dalinimasis jūsų asmens duomenimis Galime dalintis jūsų asmens duomenimis su teisiniais konsultantais, „Amazon Web Services“ ir mokėjimo paslaugų teikėjais, jei to reikia norint teikti paslaugas, pareikšti teisinius reikalavimus arba laikytis teisinių įsipareigojimų. Įsitikinkite, kad kitų asmens duomenis pateikiate tik tuo atveju, jei mes to konkrečiai prašome.

Asmens duomenų tvarkymas ir saugojimas
Asmens duomenis saugosime tik tiek, kiek tai būtina numatytiems tikslams pasiekti:Pasiliekame teisę saugoti jūsų asmeninę informaciją ir ilgiau nei nurodyta, jei tai būtina siekiant įvykdyti teisinius reikalavimus ar apsaugoti jūsų ar kito asmens gyvybinius interesus.

Jūsų informacijos apsauga
Mes pažadame apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo praradimo, netinkamo naudojimo ar pakeitimo:Atminkite, kad internetu siunčiami nešifruoti duomenys yra rizikingi ir negalime garantuoti jų saugumo.

Slaptažodžio apsauga
Registruodamiesi privalote pasirinkti saugų slaptažodį ir laikyti jį konfidencialiu. Mes niekada neprašome jūsų slaptažodžio, nebent prisijungsite prie mūsų svetainės.

Politikos atnaujinimai
Mes reguliariai peržiūrime privatumo politiką ir galime paskelbti naują versiją savo svetainėje. Rekomenduojame reguliariai sekti pasikeitimus mūsų svetainėje. Apie reikšmingus pakeitimus informuosime el. paštu.

Jūsų teisės
Pagal duomenų apsaugos įstatymus turite įvairių teisių, įskaitant:Norėdami gauti išsamų šių teisių išaiškinimą skaitykite atitinkamus įstatymus ir reguliavimo gaires. Šiomis teisėmis galite pasinaudoti susisiekę su mumis, kaip nurodyta mūsų svetainėje www.ainno.io.

Nuorodos į išorines svetaines
Mūsų svetainėje yra nuorodų ir informacijos apie trečiųjų šalių svetaines. Mes nekontroliuojame ir nesame atsakingi už šių išorinių subjektų asmens duomenų tvarkymo praktiką bei taisykles.

Informacija apie nepilnamečius
Mūsų paslaugomis gali naudotis tik asmenys nuo 18 metų. Jei aptiksime nepilnamečių asmenų duomenų - juos nedelsiant ištrinsime ir susijusias paskyras užblokuosime.

Renkami asmens duomenys
Registruojantis renkame jūsų vardą ir el. pašto adresą, kad būtų rodomi jūsų profilyje, siunčiant svarbius pranešimus ir padedant atstatyti slaptažodį, jei pamiršote. Jūsų slaptažodis yra saugiai (užšifruotoje formoje) saugomas prisijungimo patvirtinimui. Naudodami trečiųjų šalių prisijungimus, saugome identifikatorius, vardus ir el. pašto adresus profilio rodymo, kontaktų ir autentifikavimo tikslais. IP adresai renkami saugumo ir piktnaudžiavimo paslaugomis prevencijai. Mokėjimų tvarkytojai gali rinkti jūsų mokėjimo informaciją, kad galėtų apdoroti operacijas. Mes šios informacijos tiesiogiai nesaugome. Įtarus sukčiavimą ar sąlygų pažeidimus, susiję IP ir el. pašto adresai gali būti saugomi siekiant apsaugoti mūsų paslaugas. Naudodami tokias paslaugas kaip „Prisijungti naudojant „Google“, renkame pagrindinius anksčiau minėtus profilio duomenis. Mūsų mokėjimo sistema gali rinkti identifikatorius ir žetonus (angl. „token“) iš mokėjimo teikėjų, kad galėtų apdoroti operacijas. Jokie kiti asmens duomenys iš kitų šaltinių nėra renkami. Duomenys saugomi „Amazon Web Services“ duomenų centre JAV.

Pateiktų tekstų saugojimas
Kalbos sintezei skirti tekstai saugomi 30 dienų, kad būtų lengviau redaguoti ir atkurti garso įrašą. Po šio laikotarpio jie automatiškai pašalinami. Garso failai pasiekiami 48 valandas po sukūrimo, kad juos būtų lengva atsisiųsti arba bendrinti, tada jie automatiškai ištrinami. Jei norite ištrinti šiuos duomenis anksčiau nurodyto termino, galite prašyti el. paštu tomas@ainno.io.

Autorinės teisės
Mes nepretenduojame į jūsų sukurto turinio autorines teises. Jei turėjote teises į pateiktus sintetinimui tekstus, jums priklauso teisės ir į gautus garso failus. Garso failai neskelbiami be jūsų tiesioginio sutikimo ir pagal numatytuosius nustatymus yra privatūs.

Duomenų apdorojimo paslaugos
Teksto į kalbą apdorojimui (sintezei) naudojame trečiosios šalies teikiamas paslaugas, tačiau asmenine naudotojų informacija su jais nesidaliname.

Apie slapukus
Slapukai yra failai su unikaliais identifikatoriais, kuriuos žiniatinklio serveriai siunčia žiniatinklio naršyklėms ir išsaugo, kad būtų išsiųsti atgal su vėlesnėmis serverio užklausomis. Slapukai gali būti „nuolatiniai“ arba „seanso“: nuolatiniai slapukai išlieka iki jų galiojimo pabaigos, nebent jie ištrinami, o seanso slapukai baigiasi naršyklės seanso metu. Slapukuose paprastai nėra asmens identifikavimo informacijos, tačiau galime susieti saugomą informaciją apie jus su slapukų informacija. Naudojame slapukus, kad patvirtintume naudotojų tapatybę, patikrintume prisijungimo būseną, užtikrintume saugumą ir įrašytume slapukų nuostatas. Mūsų paslaugų teikėjai, įskaitant „Amazon Web Services“, taip pat naudoja slapukus, aprašytus jų privatumo politikoje adresu https://aws.amazon.com/privacy/. Naršyklės paprastai leidžia blokuoti ir ištrinti slapukus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės funkcionalumui. „Google Analytics“ naudojimas „Google Analytics“ naudojame remdamiesi jūsų sutikimu, kurį galite duoti sutikdami su slapukų naudojimu, kai naudojate mūsų svetainę. Šį sutikimą galite bet kada atšaukti pakeisdami savo slapukų nuostatas. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, juos taisyti, ištrinti ir apriboti jų tvarkymą. Taip pat galite nesutikti su duomenų tvarkymu ir prašyti perkelti duomenis. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, susisiekite su mumis. „Google Analytics“ surinkta informacija gali būti perkelta ir saugoma ne Europos ekonominės erdvės (EEE), įskaitant Jungtines Valstijas, paskirties vietą. Duomenys, surinkti naudojant „Google Analytics“, bus saugomi laikotarpį, atitinkantį duomenų naudojimo tikslą ir mūsų privatumo politiką. Kad „Google Analytics“ nenaudotų jūsų duomenų, atsisiųskite ir įdiekite „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės priedą. Taip pat galite atsisakyti slapukų naudojimo pasirinkę atitinkamus savo naršyklės nustatymus. Sutikimo atšaukimas gali neleisti jums pasinaudoti visomis svetainės teikiamomis galimybėmis. Daugiau informacijos rasite čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame „Google Analytics“, susisiekite su mumis. Mes nenaudojame „Google Analytics“ surinktų duomenų automatizuotiems sprendimams priimti arba profiliavimui. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ apsilankykite „Google“ privatumo politikoje https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

„Hotjar“ naudojimas seansų įrašymui ir analizei
Naudojame „Hotjar“ – analizės ir atsiliepimų įrankį, padedantį suprasti, kaip naudojama mūsų svetainė, ir suteikiantį įžvalgų apie naudotojų elgseną įrašant seansus ir sudarant veiklos žemėlapius. „Hotjar“ naudoja slapukus ir kitas technologijas, kad rinktų duomenis apie jūsų elgesį ir jūsų įrenginius. Tai apima įrenginio IP adresą, įrenginio ekrano dydį, įrenginio tipą (unikalius įrenginio identifikatorius), naršyklės informaciją, geografinę vietą (tik šalis) ir pageidaujamą kalbą, kuria atvaizduojama mūsų svetainė. Jūsų duomenų tvarkymas naudojant „Hotjar“ yra pagrįstas jūsų aiškiu sutikimu, kurį pateikiate sutikdami su slapukais. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti šį sutikimą. „Hotjar“ surinkti duomenys yra saugomi „Hotjar“ serveriuose laikotarpį, kuris neviršija to, kas būtina tiems tikslams, kuriais jie tvarkomi. Reguliariai peržiūrime ir, jei reikia, ištriname duomenis, kurių nebereikia. Jei nenorite, kad „Hotjar“ rinktų jūsų informaciją, galite jos atsisakyti vadovaudamiesi „Hotjar“ atsisakymo puslapyje pateiktomis instrukcijomis. Be to, naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukus, tačiau tai gali turėti įtakos jūsų galimybei naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Hotjar“ duomenų tvarkymo praktiką arba jei esate susirūpinę dėl jūsų duomenų tvarkymo, susisiekite su mumis arba tiesiogiai su „Hotjar“. Daugiau informacijos apie „Hotjar“ duomenų tvarkymą rasite „Hotjar“ privatumo politikoje https://www.hotjar.com/legal/policies/privacy/.

Mokėjimų tvarkymas per „Stripe“
Norint suteikti jums saugias ir patikimas mokėjimo galimybes, mes naudojame „Stripe“, trečiosios šalies mokėjimų platformą, kuri yra atsakinga už mokėjimų apdorojimą mūsų svetainėje. Šis skyrius paaiškina, kaip „Stripe“ apdoroja ir saugo jūsų mokėjimo informaciją. Duomenų perdavimas: Kai atliekate mokėjimą per mūsų svetainę, jūsų mokėjimo informacija, įskaitant kredito kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, yra tiesiogiai perduodama į „Stripe“. Mes neturime prieigos prie šios informacijos ir nekaupiame jos mūsų serveriuose. Duomenų saugumas: „Stripe“ yra PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikuota, kas reiškia, kad ji atitinka aukščiausius pramonės standartus duomenų apsaugai. Jūsų mokėjimo informacija yra apsaugota naudojant šiuolaikines šifravimo technologijas. Duomenų panaudojimas: „Stripe“ naudoja jūsų mokėjimo informaciją tik mokėjimo operacijai apdoroti. Jokie duomenys nėra naudojami be jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai tai reikalaujama teisės aktų. Trečiųjų šalių ryšiai: „Stripe“ gali perduoti jūsų informaciją savo teisėtoms dukterinėms įmonėms arba kitoms trečiosioms šalims, jei tai būtina mokėjimui apdoroti, taip pat teisės aktų nustatytais atvejais. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Stripe“ tvarko ir saugo jūsų duomenis, galite rasti jų privatumo politikoje, prieinamoje https://stripe.com/en-lt/privacy. Mes įsipareigojame užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir atsakingai. Jeigu turite kokių nors klausimų ar abejonių dėl mūsų naudojimo trečiųjų šalių paslaugų teikėjų, nedvejodami susisiekite su mumis.